“YİN YANG GİBİYİZ”

‘Ailecek Şaşkınız’ filmiyle milyonların gönlünde taht kuran Ahmet Kural ve Murat Cemcir halk galalarına devam ediyor. Sevilen ikili önceki gün Gaziosmanpaşa’da bulunan Venezia Mega Outlet Cinens Sinemaları’nda hayranlarıyla buluştu. Gösterim öncesinde düzenlenen söyleşide büyük bir ilgiyle karşılanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, kendilerine sorulan soruları da cevaplamayı ihmal etmedi. Filmin sevilmesinden çok mutlu olduğunu vurgulayan oyunculardan Ahmet Kural, “İnsanlar sevdiklerini hemen gösterdi, bu yüzden heyecanlı ve mutluyuz. Murat Bey ekstra mutlu” sözleriyle filmin yapımcısı olan yakın dostu Murat Cemcir’e takıldı. Avrupa turnelerinde de yoğun bir sevgiyle karşılaştıklarını vurgulayan Cemcir “Gurbette özellikle Ahmet Kural’a ilgi fazla” diyerek Kural’ı onore etti.

“ÇITAYI YÜKSELTMEYİ SEVİYORUZ, SONRA ALTINDAN GEÇİYORUZ”

Cemcir, filmde en sevilen sahnelerden bahsederken “Herkes Ahmet’in Cengiz’i (Bozkurt) öpmesini bekliyormuş. En gülünen sahnelerden biri” şeklinde konuştu. Oyuncu her filmlerinin sinemaseverlerin beğenisini toplaması hakkında ise “Değişik şeyler yapmayı ve çıtayı yükseltmeyi seviyoruz, sonra altından geçiyoruz” dedi. 

Birlikte rol alıyor olmaktan çok mutlu olduklarını vurgulayan Ahmet Kural “Filmi 12. izleyişim hala gülüyorum. Biz yin yang gibiyiz, aynı resimde olduğumuz kareler daha çok seviliyor” dedi.

Salonda da yoğun ilgiyle karşılanan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e bir çiftin “Yaptığınız işleri o kadar çok seviyor ve tekrar tekrar izliyoruz ki artık rüyalarımızda bile sizi görüyoruz” sözleri herkesi kahkahaya boğdu.