WİLMA ELLES’IN İKİZLERİ İLK KEZ SİNEMADA!

7’den 70’e herkese hitap eden Keloğlan Yeni- Masal Cuma günü vizyona girdi. Oyuncular Atilla Doğukan Türkyılmaz ve Esvet Şahin, önceki gün İstinye Park ve Marmara Forum Cinemaximum Sinemaları’nda halk buluşmalarına katıldı.

 VTR Production yapımcılığında izleyiciyle buluşan yapımın halk buluşmasına filmde giydiği Keloğlan kostümüyle katılan Türkyılmaz, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Türkyılmaz ve Şahin, gösterim öncesi gelen konuklara teşekkür etti ve ‘İyi seyirler’ diledi.

 Marmara Forum’da gerçekleşen halk buluşmasının bir de sürpriz konuğu vardı. Ünlü oyuncu Wilma Elles, üç yaşındaki ikizleri Melodi ve Milat’ı ilk kez sinemaya getirdi. Çocuklarının ilk sinema tecrübeleri için Keloğlan Yeni- Masal’ı seçtiğini söyleyen Wilma Elles “Oyuncu olarak çocuklarla ilk defa sinemaya gitmek benim için şu anda tarif edilemez bir duygu. Çünkü ben oyuncu olmaya ilk sinemaya gittiğimde karar verdim. Ve bütün hayatım değişti. Şu anda üç yaşındalar ve her şeyi anlıyorlar. Onlar için çok özel bir film seçmek istedim, Keloğlan Yeni Masal’ı tercih ettim.  Keloğlan hem Türk masalları arasında çok önemli bir karakter, aynı zamanda da bu döneme ait hikayesiyle de daha güzel olmuş” dedi.

 AMERİKAN FİLMİ STANDARDINDA!

 Elles, sinema çıkışında “Film çok harika, Türkiye’nin film tarihinde önemli olacak bir yapım. CGI efektleri bu kalitede olan bir film görmedim. Türk filmi ama Amerikan filmleri standardında. Çocuklar için de çok güzel oldu, oyuncular Atilla Doğukan Türkyılmaz ve Esvet Şahin de buradaydı.  Daha bir keyifliydi” yorumunda bulundu.

 “ÇOCUKLARIMDA OYUNCULUK YETENEĞİ GÖRÜYORUM”

 Ünlü oyuncu, ‘Çocuklarınızın da oyuncu olmasını ister misiniz?’ sorusuna ise “Çocuklarımın oyuncu olmasını isterim, onlarda da böyle bir yetenek görüyorum. Birçok şey de öğretiyorum. Bence dünyadaki en güzel meslek” yanıtını verdi.  Willa Elles, Keloğlan Yeni Masal Çocuklar için olduğu kadar, büyüklerin de sıkılmadan izleyeceği bir film. Herkese hitap ediyor.  Yönetmen Süleyman Mert Özdemir de inanılmaz yetenekli. Mert Özdemir ile daha önce çalıştım ve bu filmden sonra yine düşündüm: Yapımcı olsam filmimi onun yönetmesini isterim” diyerek sözlerini noktaladı.