TÜRKİYE TURNESİNE MUHTEŞEM FİNAL!

 

Sevilen ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolünü paylaştığı ‘Ailecek Şaşkınız’ filminin Türkiye turnesi Antalya Özdilek Park AVM’de Cinetime Sinemaları’nda gerçekleştirilen muhteşem bir halk galasıyla sona erdi. İstanbul’da halk galalarına devam edecek olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i karşılamak için saatler öncesinden metrelerce kuyruklar oluşturan hayranları, kırmızı halıdan geçen ekibi büyük bir coşkuyla karşıladı. Kural ve Cemcir’e tam bir sevgi seli yaşatan hayranlarının ellerinde cep telefonları ve hediyelerle rengarenk görüntüleri tam bir karnaval havası yarattı. Herkesle fotoğraf çektirerek AVM meydanında söyleşiye katılan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, her zamanki gibi esprili halleriyle dikkat çekti.

“KORKUM SADECE UYKULARIMDA KALIYOR”

Ahmet Kural “Murat Bey’e gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum” derken Cemcir “Her sene korkuyorum aynı kalabalık olmayacak mı diye, korkum sadece uykularımda kalıyor. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

GÜNEŞİN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Yüzündeki kırmızılık seyircilerin gözünden kaçmayan Murat Cemcir “Gözlemeciye gitmiştim. Yüzümün sadece sağ tarafı yandı. Kırmızı beyaz oldum” diye konuşunca herkes kahkahaya boğuldu. Tüm salonların kapalı gişe oynandığı film sonrasında oyuncular alkışlarla salondan ayrıldı.

JASON STATHAM ŞAKASI!

Hızlı ve Öfkeli, Taşıyıcı filmlerinin yıldızı Jason Statham’ın benzeri de Antalya galasına katılanlar arasındaydı. Ahmet Kural, İsmail Yıldırım ile paylaştığı fotoğrafı eğlenceli bir ifadeyle ‘Antalya galamızda bizi yalnız bırakmayan dostum Jason Statham, iyi ki varsın’ yazarak sosyal medyasında paylaştı.