BU YAZI ATEŞE VERECEK

Her yeni albümüyle müzik piyasasında olay yaratan ve hayranlarına farklı müzikal tatlar sunan ünlü sanatçı Sibel Can, 22. Albümü ‘Yeni Aşkım’ ile yaz aylarının en çok konuşulan isimlerinden biri olacak.  4 yıl aradan sonra ince eleyip sık dokuyarak 2’si versiyon olmak üzere 11 yeni şarkıyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Sibel Can’ın en iddialı albümlerinden olan ‘Yeni Aşkım’ 14 Haziran’da DMC etiketiyle, Sibel Can Production prodüktörlüğünde ve Orhan Alkan süpervizörlüğünde raflarda yerini alacak. Can, 13 Haziran’da albümünün çıkış ve klip şarkısı olarak Bahadır Tatlıöz imzalı ‘Kuyu’yu dijital platformda sevenlerinin beğenisine sunacak.

 Sanatçı ‘Kuyu’, ‘Senden Başka Kimsem Yok’, ‘Bahçenden Bir Çiçek Yolla’, ‘Yeni Aşkım’, ‘Beş Dakika’, ‘Kalp Yolu’, ‘Vallahi Yalan’, ‘Kıskanırlar Bizi, ‘Diken Mi Gül Mü’ adlı şarkılarının yer aldığı yeni albümünde Günay Çoban, Bülent Özdemir, Altan Çetin, Yalın, Bahadır Tatlıöz, Tan Taşçı, Özgür Koç, Burak Ayvaz, Kürşat Zengin, Serkan Sönmez, Emrah Ertürk, Murat Yeter gibi çok değerli müzik adamlarının yanı sıra aranjelerde de Selim Çaldıran, Fatih Doğaner, Suat Sakarya, Sezgin Gezgin, Saki Çimen gibi sektörün en iyileriyle çalıştı.

 ÇOCUKLARINA ÖZEL TEŞEKKÜR!

‘Yeni Aşkım’ için ‘aşk gibi taptaze’ bir imaja bürünen Sibel Can’ın albüm fotoğrafları Ergin Turunç tarafından Marmaris’te bulunan D- Maris Bay Hotel’de çekildi.  Can, albüm kapağında “Yeni Aşkım” albümümde aylardır benimle

aynı heyecanı yaşayan, çocuklarım Engincan, Melisa ve Emir’e… Eserlerini benim yorumuma emanet eden besteci ve söz yazarı arkadaşlarıma, hepsi ayrı bir değer olan müzisyen arkadaşlarıma, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” diyerek katkıda bulunanlara teşekkür etti.

 ‘YENİ AŞKIM’ HERKESİN İÇİNİ KIPIR KIPIR ETTİRECEK!

Sibel Can, duygularını “Yeni aşk dediğiniz şey insanı heyecanlandırır, içini kıpır kıpır eder. Bazen de bambaşka bir boyuta götürür. Dört yıl aradan sonra çıkardığımız ‘Yeni Aşkım’ albümümdeki şarkılar da böyle olacak. Hep beraber dans edeceğiz, hayata pozitif yanından bakmayı öğreneceğiz. Ben ‘yeni’ kelimesini çok severim. Çünkü insanın mutlu olmak için ihtiyacı olan daima yenilenmek, aklını ve ruhunu zinde tutmaktır. ‘Yeni Aşkım’da hepsi alanında çok önemli değer olan birçok müzisyenle beraber çalıştık ve ortaya arkasında duracağımız yaz aylarının insana enerji veren havasına uygun çok güzel bir albüm çıktı” sözleriyle anlattı.

 ‘YENİ AŞKIM’ ALBÜMÜNDEKİ ŞARKILAR:

1- KUYU- Söz&Müzik: Bahadır Tatlıöz / Düzenleme: Bahadır Tatlıöz

2- SENDEN BAŞKA KİMSEM YOK (AKUSTİK)- Söz: Günay Çoban / Müzik: Bülent Özdemir/ Düzenleme: Selim Çaldıran

3- BAHÇENDEN BİR ÇİÇEK YOLLA- Söz& Müzik: Yalın/ Düzenleme: Bahadır Tatlıöz

4- YENİ AŞKIM- Söz& Müzik: Özgür Koç / Düzenleme:  Fatih Doğaner& Suat Sakarya

5- BEŞ DAKİKA- Söz& Müzik: Tan Taşçı/ Düzenleme: Sezgin Gezgin

6- KALP YOLU- Söz: Burak Ayvaz& Kürşat Zengin/ Müzik: Burak Ayvaz/ Düzenleme: Fatih Doğaner& Suat Sakarya

7- VALLAHİ YALAN- Söz: Serkan Sönmez& Emrah Ertürk/ Müzik: Serkan Sönmez/ Düzenleme: Sezgin Gezgin

8- KISKANIRLAR BİZİ- Söz: Altan Çetin/ Müzik: Murat Yeter/ Düzenleme: Murat Yeter

9- DİKEN Mİ GÜL MÜ (SİBEL CAN& EYPİO) – Söz& Müzik: Eypio/ Düzenleme: Saki Çimen

10- SENDEN BAŞKA KİMSEM YOK- Söz: Günay Çoban / Müzik: Bülent Özdemir/ Düzenleme: Selim Çaldıran

11-  YENİ AŞKIM ( VERSİYON)- Söz& Müzik: Özgür Koç / Düzenleme:  Fatih Doğaner& Suat Sakarya