EKİP

filiz

FİLİZ ÖCAL

1994 İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunudur. Üniversite ikinci sınıftan itibaren başladığı aktif iş hayatı , Günaydın Gazetesi’nde muhabir olarak başlamış, daha sonra Hürriyet Gazetesi magazin servisinde devam etmiştir.  Yaklaşık 10 yıl burada çalıştıktan sonra Doğan Radyolar Grubu Basın Halkla İlişkiler ve Promosyon Müdürü olarak üç yıl görev yapmıştır.  Daha sonra edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle  2003 yılında Deep İletişim’i kurarak, müşterilerine medya iletişim danışmanlığı, pazarlama iletişimi, sosyal medya yönetimi ve etkinlik organizasyonları konularındaki hizmetlerini şirket çatısı altında vermeye devam etmektedir.

email: filizocal@deepiletisim.com

email2 : deepiletisim@gmail.com

gsm: +90 (533) 772 30 06

instagram2twittericon

 

 

 

ZEHRA ÇENGİL KÜÇÜK

2006 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Öğrenim hayatı boyunca Cumhuriyet Dergi’ye yaptığı röportajların ardından, mezun olduktan sonra Vatan Gazetesi Magazin Servisi’nde çalışmaya başladı. 2006-2014 yılları arasında Vatan Gazetesi’nde görev aldı, 2014’te ise Akşam Gazetesi Magazin Servisi’ne geçti. Akşam Gazetesi’nde 1 yıl boyunca haber araştırma, röportajlar ve editörlük görevini üstlendikten sonra 2015 Ocak ayında Deep İletişim ailesine katıldı. Şu anda ‘Medya İlişkileri Koordinatörü’ olarak görevine devam etmektedir.

email: deep@deepiletisim.com

gsm: +90 (544) 772 30 05 

    instagram2twittericon

 

 

 

figen

FİGEN ÖCAL

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu. İ.Ü. İktisat Fakültesi Para–Banka Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Yaklaşık yirmi yıl boyunca ulusal ve uluslararası bankalarda kurumsal, ticari ve kobi bankacılığı bölümlerinde yönetici olarak görev aldı. En son İNG Bank Beyoğlu Şube Müdürü olarak görev yaptı. İ.Ü. İktisat Fakültesi İşletme Bölümü’nde doktora öğrencisi olmasının yanısıra, Deep İletişim’in muhasebe ve finans işlerini yönetmektedir.

email: muhasebe@deepiletisim.com

 

instagram2twittericon