CECELİ’DEN SÜRPRİZLERLE DOLU 14 ŞUBAT KONSERİ!

 

Aşkın sesi Mustafa Ceceli, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde geleneksel hale gelen Bostancı Gösteri Merkezi konserine hazırlanıyor. Bon Production ile menajerlik anlaşması imzalayan ve yeni dönemde konsept konserler vermeye hazırlanan Ceceli, dinleyicilerine sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak. . Ceceli’nin Sevgililer Günü sahnesine yakın dostu İrem Derici konuk olacak. İkili, geçtiğimiz yılın en iyi düeti Kıymetlim’i seslendirecek. İrem Derici, yeni şarkısı ‘Hadi Gel’i de ilk kez Ceceli’nin sahnesinde okuyacak.

Yaklaşık iki saatlik konserde; ‘Vurulmuşam’ şarkısının Azerbaycanlı yıldızı Çınare Melikzade ve genç kuşağın yetenekli kemençe ustası Ekin Uzunlar da Ceceli’yle sahneyi paylaşacak.

‘İYİ Kİ HAYATIMDASIN’ CÜMLESİNİ KURABİLDİKLERİNİZE SIKICA SARILIN

14 Şubat konseri için sabırsızlanan Mustafa Ceceli “3.kez sevgililer gününde Bostancı sahnesindeyim. Müziğimle anlatmaya çalıştığım en yüce duygulardan biri aşk ve en zor bulunanı da. ‘Kıymetlim’, ‘İyi ki Hayatımdasın’ gibi dolu dolu cümleler kurabildiklerine insan sıkıca sarılmalı. Aşkı şarkılardan güzel ne ifade edebilir ki” dedi.